Witaj w świecie Tanga!

Powstało w Buenos Aires i Montevideo ponad 150 lat temu i zawładnęło sercami i umysłami tancerzy na całym świecie. Nie jest tylko stylem tańca - to emocje, pasja, połączenie, jakość, savoir-vivre, styl bycia. Tango to cały świat pełen interesujących ludzi, wydarzeń i dobrej energii. Zapraszamy Cię, wejdź do niego razem z nami!

Kochani! Dla Was zmieniamy siedzibę! Wprowadzamy się do przepięknej, prawie 100-letniej (!) willi miejskiej przy ul. Młyńskiej 66. To magiczne miejsce stanie się najpiękniejszą szkołą tanga w tej części Świata! A dzięki Waszej w nim obecności Salon Tanga odwiedzać będą tłumnie Tanguer@s z każdego zakątka planety ;) to miejsce będzie legendą, jesteśmy pewni! 

Tymczasem prosimy Was o cierpliwość, stuletni dom z duszą przechodzi właśnie remont generalny, postaramy się zaprosić Was na parapetówkę zaraz na początku przyszłego roku!

warsztaty dla zaawansowanych

Kochani, wracamy do Was z porcją super zajęć - póki co w formie weekendowej - w oczekiwaniu na koniec remontu w naszej nowej pięknej siedzibie!

i tak w weekend, zakończony nową, MILONGĄ DE SALON GRANDE (szczegóły w osobnym wydarzeniu) zapraszamy Was na warsztaty pod tytułem REBOTE MODE OFF!!

co będziemy robić?

- przede wszystkim będziemy unikać rebote 

- po to, żeby zobaczyć, że dynamika naszego ruchu może być duuużo bogatsza od utartych schematów (typu apertura, rebote, ocho atras i tak w kółko  )

- będziemy szukać nowych rozwiązań w rytmie synkopowanym w małej przestrzeni

- będziemy uczyć się wielu połączeń w ciekawej rytmice (od łatwiejszych do bardziej skomplikowanych)

termin: 28-29.10. sobota i niedziela

godziny: 12:00 - 14:00

miejsce: podamy niebawem

zapisy: najlepiej w parach, ale dwoje singli możemy zabrać 

inwestycja: 100 zł/os.

uwaga: warsztaty stanowią jedną całość i zapraszamy Was na dwa dni z nami 


zapisy u Michała

tel. 793963700

mail: michalpawelkaczmarek@gmail.com

do zobaczenia!


O mnie

Jestem pasjonatem tanga od wielu lat. Zajmuję się nim profesjonalnie i zawodowo: ucząc, organizując wydarzenia, animując lokalne środowiska. Moją ideą jest nieustanny rozwój, jakość i elegancja, zrozumienie istoty tanga w głowie i w ciele. Dlatego właśnie powstał salon tanga - miejsce, gdzie spotkasz się z ludźmi z pasją, wiedzą, doświadczeniem  i niegasnącą misją - by świat tanga powiększał się coraz bardziej i był coraz lepszy!